Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

12 sierpnia 2014 19:05 | Aktualności

Nowa funkcjonalność na naszej stronie internetowej - pobieranie wszystkich zdjęć z wybranej galerii

Jest nam miło nam poinformować o nowości jaką wprowadziliśmy do systemu REGISTER na naszej stronie internetowej. Teraz każda osoba, która korzysta z systemu REGISTER tzn. jest zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem, ma do użytku nową funkcjonalność strony, polegającą na możliwości pobrania wszystkich zdjęć z galerii za pomocą jednego kliknięcia. Teraz wszyscy przeglądający zdjęcia umieszczone na naszej stronie, w łatwy sposób mogą je pobrać jednym kliknięciem i zapisać w domowym albumie, który znajduje się na ich prywatnym komputerze. 

Funkcja jest niezwykle prosta w obsłudze. Internauta, który poprawnie się zalogował na stronie (dokonał autoryzacji) wchodząc w moduł galerii będzie widział dodatkowy link o nazwie "Pobierz wszystkie zdjęcia". Po kliknięciu w ten link pokaże mu się okno zapisania archiwum w formacie zip, w którym spakowane będą wszystkie zdjęcia z galerii w najlepszej jakości. 

Przypominamy, że system REGISTER umożliwia dostęp do materiałów i publikacji niewidocznych dla niezarejestrownych użytkowników, dostęp do niewidocznych galerii zdjęć, dodawanie komentarzy itp.

Instrukcja rejestracji znajduje się >>>tutaj>>>.

Przeczytano: 893 razy. Wydrukuj|Do góry