Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

29 maja 2014 19:52 | Aktualności

III EDYCJA POKAZU MODY - „SZKOLNY TOP MODEL” W KRÓLEWSKIM STYLU

Świat w którym żyli kiedyś król i królowa to czas pięknych strojów, fryzur, komnat. Wraz z naszymi modelkami i modelami przenieśliśmy się w  dawniejsze czasy. Piękna dekoracja, kolorowe światła, blask świec, muzyka, stylizowane stroje i fryzury, piękny Menuet to wszystko na nas czekało 27 maja 2014r. w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie.  

Oceny kreacji stworzonych przez podopiecznych oraz wychowawców SOSW oraz  Niepublicznego Przedszkola Specjalnego dokonało jury, w którym zasiedli m. in. członkowie zespołu Sonic - finaliści 2 edycji programu Polo TV – Disco Star; Pani Iwona Rubacha ze Szkoły Podstawowej nr. 3 oraz Pani dyrektor Przedszkola Specjalnego Barbara Nalepa. W tym roku stroje były wykonane z papieru. Jury przyznało nagrody główne – płyty ufundowane przez zespół STRYCH i Jago Young, a dla pozostałych uczestników wręczone zostały podziękowania za uczestnictwo w pokazie mody. Oprócz naszych uczniów na widowni zasiedli zaproszeni goście uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr. 3 w Hrubieszowie.           

W pierwszej części pokazu na wybiegu zaprezentowali się modele i modelki z Niepublicznego Przedszkola, którzy w wspaniałym stylu oraz pomysłowością oczarowali jury, które wyłoniło trzy pierwsze miejsca.

Podczas obrad jury chwile umilił nam występ zespołu Nokaut oraz Grupa taneczna. W drugiej części pokazu swoje papierowe kreacje w stylu królewskim zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Szkoły Przyspasabiającej do Pracy. Wszystkie wykonane kreacje były bardzo oryginalne i pomysłowe. Ich twórcy wykazali się dużą kreatywnością i artyzmem. Modele na wybiegu zapewnili nam wspaniałe samopoczucie oraz sprawili, że mogliśmy poczuć  świat królewskiej magii. Jury miało trudną decyzję do podjęcia. Zostały przyznane dyplomy i wyróżnienia dla uczestników.

Na zakończenie pokazu mody wystąpiła gwiazda muzyczna Zespół SONIC. Półfinaliści  programu Disco Star, którzy zagrali koncert charytatywny dla naszych uczniów. Przy wspaniałej muzyce uczniowie świetnie się bawili. To był piękny i wspaniały dzień.

Chcielibyśmy serdecznie  podziękować naszym przyjaciołom. Zorganizowanie takiej atrakcji nie byłoby możliwe bez Państwa pomocy. To dzięki Waszemu wsparciu, które Państwo ofiarowali na ten cel, mogliśmy zorganizować tak wspaniałą uroczystość:

Zesół  Sonic - za wspaniały charytatywny występ,

Zespół NOKAUT - za oprawę muzyczną,

Zespół Jago Young - nagrody dla uczestników w formie płyt,

Zespół Strych - nagrody dla uczestników w formie płyt,

 Agencja Artystyczno - Weselna BRUNO - za udostępnienie elementów dekoracji,

Spółdzielczy Klub Kultury „Słoneczko”  - za udostępnienie strojów i elementów dekoracji.

 

Zoczacz relację na portalu LubieHrubie.pl:

SOSW: Top Model 2014 - w jury zasiadł zespół Sonic

Przeczytano: 1497 razy. Wydrukuj|Do góry

III EDYCJA POKAZU MODY - „SZKOLNY TOP MODEL” W KRÓLEWSKIM STYLU