Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Gimnazjum - Klasa II-III GL

Wychowawca

Magda Sawicka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
09:00 - 09:45 Biologia 319 Iwona Panasiewicz
09:55 - 10:40 Religia 321 Alicja Wójtowicz
10:50 - 11:35 Matematyka 313 Justyna Buczko
11:45 - 12:30 Język polski 317 Magda Sawicka
12:50 - 13:35 Wychowanie fizyczne dziewczęta Sala gimnastyczna Marcin Perkman
Wychowanie fizyczne chłopcy Sala gimnastyczna Ireneusz Biernacki
13:45 - 14:30 Wychowanie fizyczne dziewczęta Sala gimnastyczna Marcin Perkman
Wychowanie fizyczne chłopcy Sala gimnastyczna Ireneusz Biernacki

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 317 Magda Sawicka
09:00 - 09:45 Matematyka 313 Justyna Buczko
09:55 - 10:40 Geografia 320 Agnieszka Tomicka
10:50 - 11:35 Wiedza o społeczeństwie 321 Barbara Nalepa
11:45 - 12:30 Język rosyjski 317 Magda Sawicka
Język angielski 316 Ewa Mikita
12:50 - 13:35 Zajęcia techniczne 314 Jacek Pyda
13:45 - 14:30 Historia 321 Barbara Nalepa

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia artystyczne 315 Iwona Szwanc
09:00 - 09:45 Chemia 320 Lech Jurczuk
09:55 - 10:40 Zajęcia techniczne 314 Jacek Pyda
10:50 - 11:35 Fizyka 313 Justyna Buczko
11:45 - 12:30 Język rosyjski 317 Magda Sawicka
Język angielski 316 Ewa Mikita
12:50 - 13:35 Informatyka 23 Jacek Pyda
13:45 - 14:30 Język polski 317 Magda Sawicka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne dziewczęta Sala gimnastyczna Marcin Perkman
Wychowanie fizyczne chłopcy Sala gimnastyczna Ireneusz Biernacki
09:00 - 09:45 Wychowanie fizyczne dziewczęta Sala gimnastyczna Marcin Perkman
Wychowanie fizyczne chłopcy Sala gimnastyczna Ireneusz Biernacki
09:55 - 10:40 Matematyka 313 Justyna Buczko
10:50 - 11:35 Religia 320 Alicja Wójtowicz
11:45 - 12:30 Język rosyjski 317 Magda Sawicka
Język angielski 218 Ewa Mikita
12:50 - 13:35 Język polski 317 Magda Sawicka
13:45 - 14:30 Wychowanie do życia w rodzinie 317 Małgorzata Dobrowolska – Pawluk

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Geografia 320 Agnieszka Tomicka
09:00 - 09:45 Matematyka 313 Justyna Buczko
09:55 - 10:40 Chemia 320 Lech Jurczuk
10:50 - 11:35 Historia 321 Barbara Nalepa
11:45 - 12:30 Język polski 317 Magda Sawicka
12:50 - 13:35 Godzina z wychowawcą 317 Magda Sawicka