Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Szkoła Przysposabiająca do Pracy - Klasa I-III D PDP

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Funkcjonowanie osobiste i społeczne 214 Milena Szczucka
09:00 - 09:45 Funkcjonowanie osobiste i społeczne 214 Milena Szczucka
09:55 - 10:40 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Ireneusz Biernacki
10:50 - 11:35 Przysposobienie do pracy 48 Izabela Duławska - Kula
11:45 - 12:30 Przysposobienie do pracy 48 Izabela Duławska - Kula
12:50 - 13:35 Przysposobienie do pracy 48 Izabela Duławska - Kula
13:45 - 14:30 Przysposobienie do pracy 214 Małgorzata Wawryszyn
14:40 - 15:25 Przysposobienie do pracy 214 Małgorzata Wawryszyn

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Funkcjonowanie osobiste i społeczne 214 Milena Szczucka
09:00 - 09:45 Funkcjonowanie osobiste i społeczne 214 Milena Szczucka
09:55 - 10:40 Religia 214 Alicja Wójtowicz
10:50 - 11:35 Przysposobienie do pracy 23 Jacek Pyda
11:45 - 12:30 Przysposobienie do pracy 48 Izabela Duławska - Kula
12:50 - 13:35 Przysposobienie do pracy 48 Izabela Duławska - Kula
13:45 - 14:30 Przysposobienie do pracy 214 Dorota Białonoga
14:40 - 15:25 Przysposobienie do pracy 214 Dorota Białonoga

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia sportowe Sala gimnastyczna Marcin Perkman
09:00 - 09:45 Funkcjonowanie osobiste i społeczne 214 Milena Szczucka
09:55 - 10:40 Przysposobienie do pracy 214 Dorota Białonoga
10:50 - 11:35 Przysposobienie do pracy 214 Dorota Białonoga
11:45 - 12:30 Przysposobienie do pracy 23 Jacek Pyda
12:50 - 13:35 Religia 214 Alicja Wójtowicz
13:45 - 14:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Ireneusz Biernacki

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia kształtujące kreatywność 214 Izabela Duławska - Kula
09:00 - 09:45 Zajęcia kształtujące kreatywność 214 Izabela Duławska - Kula
09:55 - 10:40 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Ireneusz Biernacki
10:50 - 11:35 Przysposobienie do pracy 214 Alina Laskowska
11:45 - 12:30 Przysposobienie do pracy 214 Alina Laskowska
12:50 - 13:35 Przysposobienie do pracy 214 Alina Laskowska
13:45 - 14:30 Funkcjonowanie osobiste i społeczne 214 Milena Szczucka

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Funkcjonowanie osobiste i społeczne 214 Milena Szczucka
09:00 - 09:45 Przysposobienie do pracy 214 Małgorzata Wawryszyn
09:55 - 10:40 Przysposobienie do pracy 214 Małgorzata Wawryszyn
10:50 - 11:35 Zajęcia sportowe Sala gimnastyczna Marcin Perkman
11:45 - 12:30 Przysposobienie do pracy 214 Elżbieta Ziarko
12:50 - 13:35 Przysposobienie do pracy 214 Elżbieta Ziarko
13:45 - 14:30 Przysposobienie do pracy 214 Elżbieta Ziarko
14:40 - 15:25 Przysposobienie do pracy 214 Elżbieta Ziarko