Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Szkoła Podstawowa - Klasa IV - VI PL

dla osób z lekkim stopniem upośledzenia

Wychowawca

Iwona Panasiewicz

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
09:00 - 09:45 Język polski 320 Grażyna Komendacka
09:55 - 10:40 Matematyka 313 Justyna Buczko
10:50 - 11:35 Język rosyjski 317 Magda Sawicka
Język angielski 320 Ewa Mikita
11:45 - 12:30 Religia 321 Alicja Wójtowicz
12:50 - 13:35 Zajęcia techniczne 314 Jacek Pyda
13:45 - 14:30 Przyroda 319 Iwona Panasiewicz

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
09:00 - 09:45 Język polski 319 Grażyna Komendacka
09:55 - 10:40 Matematyka 313 Justyna Buczko
10:50 - 11:35 Język rosyjski 317 Magda Sawicka
Język angielski 215 Ewa Mikita
11:45 - 12:30 Zajęcia komputerowe 23 - pracownia komputerowa Jacek Pyda
12:50 - 13:35 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Marcin Perkman
13:45 - 14:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Marcin Perkman

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
09:00 - 09:45 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Marcin Perkman
09:55 - 10:40 Historia 321 Barbara Nalepa
10:50 - 11:35 Język polski 317 Grażyna Komendacka
11:45 - 12:30 Matematyka 313 Justyna Buczko
12:50 - 13:35 Język rosyjski 317 Magda Sawicka
Język angielski 55 Ewa Mikita
13:45 - 14:30 Zajęcia komputerowe 23 - pracownia komputerowa Jacek Pyda

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 09:00 Muzyka 315 Iwona Szwanc
09:00 - 09:45 Matematyka 313 Justyna Buczko
09:55 - 10:40 Przyroda 319 Iwona Panasiewicz
10:50 - 11:35 Historia 321 Barbara Nalepa
11:45 - 12:30 Religia 321 Alicja Wójtowicz
12:50 - 13:35 Język polski 319 Grażyna Komendacka
13:45 - 14:30 Godzina z wychowawcą 319 Iwona Panasiewicz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
09:00 - 09:45 Plastyka 314 Dorota Białonoga
09:55 - 10:40 Język polski 319 Grażyna Komendacka
10:50 - 11:35 Matematyka 313 Justyna Buczko
11:45 - 12:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Marcin Perkman
12:50 - 13:35 Przyroda 319 Iwona Panasiewicz
13:45 - 14:30 Wychowanie do życia w rodzinie 319 Małgorzata Dobrowolska – Pawluk